KONST / Litografier / Litografi 7292490
nr 729 2490
Litografi
Maria Bochewska, 263/280, motivets mått: 53x61, signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:34:43
350 kr
450 kr